Neobux - Best PTC - klikačka (Výdělek na internetu)

Neobux - Best PTC


Moji refferalové

Názory :)

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7670":
Bóbika
Lidé naivní,
taky jsem věřil na pohádky. Neobux (ani jiné klikačky tohoto ražení)není o výdělku ale o sponzorování určité skupiny lidí, těch, co to rozjeli...(promluvte si s někým, kdo tyto klikačky provozuje)
Sám jsem to zkusil(tedy ještě v tom jedu a snažím se jen zachránit, co jsem investoval), a můžu říci následující: pronajatí referralové neklikají. Můžete se stavět na hlavu, věnovat tomu každý den. Žádný z ref. nepracuje každy den. Vlastně pracují jen na 30procent. A to není jen moje zjištění. Prostudujte řádně inet... A to, že Neobux něco někomu poslal, to je sice fakt, ale to ještě neznamená, že je to výdělek. To, jakou částku dotyčný investoval už raději nenapíše, bo by nenachytal další ovečky. I bych řekl, že je to systém "letadla", ale ani to se o klikačkách nedá říci. Nevyděláte-proděláte a i když ve vší slušnosti se zeptáte, proč referralové neklikají, nejspíše přijdete o svůj účet i vložené finance. Dobře radím, nevěřte na tyto podvody. Maximálně využijte tyto klikačky na propagování svých stránek. Ale o výdělku to vážně není....Každý ať uváží sám, má-li dost financí a chce je darovat podvodníkům-proč ne, klikejte, ale rozumnější je tyto peníze buďto si sám užít, nebo darovat vážně potřebným.
Klikačky nabízí a prodávají naději, tak jak výherní automaty a na toto většina lidí slyší. Tak upozornění máte, co s tím uděláte je už na Vás.
Mějte hezký den.
Bóbika
58
http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif
Mik95
Dagi: Tvůj problém s odhlašováním neni v pc. Jde o to, že na neobux je zamezeno mít více účtů z jedné ip adresy, aby si pak někdo nezaložil účet a sám nebyl svým refererem. IP adresa je adresa tvého modemu, přes který se připojuješ k internetu, i kdybyste tam dali více pc, tak to bude stejné. NEzoufej, protože to můžeš obejít pomocí torparku, nebo nějaké jiné aplikace (ipshark....). To jsou všechno aplikace, které ti v určitém prohlížeči umožní připojovat se přes jinou IP.Přeji příjemné klikání a velký výdělek Mik95
Admin
Dagi: Počkej, ty a tvůj manžel jste registrování na Neobuxu (pochopil sem to správně?!) A Jaký je tvůj problém? tyk když se přihlásíš tak ti to odhlašuje?
Dagi
Ahoj.dostala jsem tip na klikačku v neobux.com.Můžeš mi prosím poradit,jak se do systému přihlásit,když mám odklikané a má to na mě ještě manžel a jedeme z jednoho pc?Pořád mě to odkaszuje ať se přihlásím odkud chci ,tak na jeho přihlašovačku.Jak se mám vůbec do systému dostat?Mohl by jsi mi to prosím napsat?Díky ahoj Dagi http://daginka.webgarden.cz/smiley
Admin
Děkuji za doplnění informací smiley co se týče té druhé otázky.. Podlě mě se ti peníze z refů přičítají od začátku, a ne až po těch 100 dnech. Kdybych se mýlil, tak napište!
Tak už vím čím to je, musím být nejméně 30 dnů aktivní a mít naklidáno 100 reklam. Je by měl zajímalo, jetli mi mé refy připíší k dobru po této době...
Zdravím mám určitě minimálně jednoho refa, páč sem viděl, že se registroval přes můj odkaz, ale v seznamu refů to není vidět? Čím by to mohlo bejt?