Neobux - Best PTC - klikačka (Výdělek na internetu)

Neobux - Best PTC


Moji refferalové

Zde budu dávat screeny mých refů (PS: pokud někomu vadí zveřejnění jeho nicku, ať napíše do dizkuse)-5. května 2009 - TADY

-27. dubna 2009 - TADY

13.07.2015 22:55:27 - Bóbika: Lidé naivní,
taky jsem věřil na pohádky. Neobux (ani jiné klikačky tohoto ražení)není o výdělku ale o sponzorování určité skupiny lidí, těch, co to rozjeli...(promluvte si s někým, kdo tyto klikačky provozuje)
Sám jsem to zkusil(tedy ještě v tom jedu a snažím se jen zachránit, co jsem investoval), a můžu říci následující: pronajatí referralové neklikají. Můžete se stavět na hlavu, věnovat tomu každý den. Žádný z ref. nepracuje každy den. Vlastně pracují jen na 30procent. A to není jen moje zjištění. Prostudujte řádně inet... A to, že Neobux něco někomu poslal, to je sice fakt, ale to ještě neznamená, že je to výdělek. To, jakou částku dotyčný investoval už raději nenapíše, bo by nenachytal další ovečky. I bych řekl, že je to systém "letadla", ale ani to se o klikačkách nedá říci. Nevyděláte-proděláte a i když ve vší slušnosti se zeptáte, proč referralové neklikají, nejspíše přijdete o svůj účet i vložené finance. Dobře radím, nevěřte na tyto podvody. Maximálně využijte tyto klikačky na propagování svých stránek. Ale o výdělku to vážně není....Každý ať uváží sám, má-li dost financí a chce je darovat podvodníkům-proč ne, klikejte, ale rozumnější je tyto peníze buďto si sám užít, nebo darovat vážně potřebným.
Klikačky nabízí a prodávají naději, tak jak výherní automaty a na toto většina lidí slyší. Tak upozornění máte, co s tím uděláte je už na Vás.
Mějte hezký den.
Bóbika
30.10.2010 08:55:28 - 58: http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif
17.10.2010 20:01:16 - Mik95: Dagi: Tvůj problém s odhlašováním neni v pc. Jde o to, že na neobux je zamezeno mít více účtů z jedné ip adresy, aby si pak někdo nezaložil účet a sám nebyl svým refererem. IP adresa je adresa tvého modemu, přes který se připojuješ k internetu, i kdybyste tam dali více pc, tak to bude stejné. NEzoufej, protože to můžeš obejít pomocí torparku, nebo nějaké jiné aplikace (ipshark....). To jsou všechno aplikace, které ti v určitém prohlížeči umožní připojovat se přes jinou IP.Přeji příjemné klikání a velký výdělek Mik95
23.05.2009 22:49:26 - Admin: Dagi: Počkej, ty a tvůj manžel jste registrování na Neobuxu (pochopil sem to správně?!) A Jaký je tvůj problém? tyk když se přihlásíš tak ti to odhlašuje?