Neobux - Best PTC - klikačka (Výdělek na internetu)

Neobux - Best PTC


Diskuze

Diskuze o Neobux

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4826":
Admin
Anonym: jdi na neobux a v levém menu klikni na "Banners"
A kde vemu ten reflink?díky za odpověd
Admin
Anonym: pošleš někomu tvůj reflink.. a když se přes něj regne na neobux, bude tvůj direct ref
Mě by zajímalo jak získat ty direct refi?
chticek
aha :-) no problem s investovanim nemam kdyz se mi to nejak otoci zvetsi a vrati :-) tak ze klidne jsem i pro zpusob s golden uctem muzes mi pls poslat nejaky navod jak postupovat abych neudelal chybu?
Admin
+ jak si se ptal kolik se dá vydělat za měsíc... Já například mám 41 direct refů (asi 23 kliká aktivně) a vydělávám si +- 3$ za týden, to je 12 dolarů za měsíc.. Není to moc, ale vlastně za "nic" je to pěkný :)
Admin
chticek: Jde o to, že je potřeba mít buď: Direct refferaly (normální lidi co se registrují přes tebe a klikají > tobě přibývá půlka z nich), nebo si koupit Golden či Ultimate členství a nakoupit 500+ rented refů (boti) a tak si vydělat velký prachy... s první variantou nemusíš nic investovat, ale zas musíš shánět refy :)
chticek
Zdravím všechny :-)

Chci se zeptat. Projížděl jsem si všechny diskuze co tady proběhly, a asi jsem pořádně nepochopil jak se dá na neobux. vydělat přijde mi, že když si každý den budu klikat tak si vydělám za den 0,4$ což je myslím nesmyslně málo co se dá udělat pro větší výdělek? Kolik je třeba denní, nebo měsíční reálný výdělek? Děkuji za odpověď. :-)
chticek
oprava 0,04$ za den :-(
limeeemila
Nevim jestli to znáte, ale našel jsem stránku kde za nasbírané body můžete vyhrát spousta produktů (jako jsou mp3 prehravace nebo notebooky.Info v tomto videu: http://www.youtube.com/watch?v=bK8Cc_fBDOw&feature=player_embedded#!

1  
..  
10  
..  
18  
19  
20  
21  
22  
..  
30  
40  
41